galanteria i dodatki

Zmysłowy i elegancki dodatek – skórzane rękawiczki
Zmysłowy i elegancki dodatek – skórzane rękawiczki
52 lata ago

Zmysłowy i elegancki dodatek – skórzane rękawiczki

Czerwone rękawiczki skórzane damskie? Dlaczego nie. To niezwykle zmysłowy i kobiecy dodatek, który niejednego mężczyznę będzie wodził za nos. Do czego je założyć? Na pewno każda kobieta znajdzie właściwą okazję oraz stylizację do zaprezentowania tego eleganckiego dodatku. Nie może więc zabraknąć ich w szafie.

Do czego pasują skórzane rękawiczki?

Właściwie istnieje tutaj dosyć duża dowolność, ponieważ w zależności od tego, na jaki fason się zdecydujemy, możemy dopasować je do bardzo wielu stylizacji. Czy rękawiczki powinny komponować się
z innymi dodatkami jak na przykład buty lub torebka? Nie jest to konieczne. Czasami to właśnie rękawiczki mogą stanowić element stroju, który będzie przyciągał wzrok swoim innym kolorem. Czerwień zdecydowanie ma taką moc. Jeśli nie lubimy wyrazistej i intensywnej czerwieni, możemy wybrać odcień wina lub bordowy. Są dużo bardziej stonowane, ale równie eleganckie i kobiece jak czarne. Pasują zarówno do płaszczy, jak i kurtek znacznie dodając im elegancji.

Wybieramy fason dla siebie

Rękawiczki skórzane damskie (https://napogloves.pl/kategoria-produktu/rekawiczki-damskie-skorzane/) dostępne są w różnorodnych fasonach. Niektóre z nich mają wyjątkowo kobiece dodatki. Są na przykład wykończone falbanką lub ciekawym marszczeniem. Krótsze i dłuższe. Na szyciach mogą mieć ozdobne kokardki lub inne aplikacje. Każdą parę przed zakupem najlepiej przymierzyć, ponieważ aby były wygodne, muszą dobrze przylegać do dłoni. Nie mogą nas uciskać ani krępować ruchów, a skóra musi być miękka i delikatna. Tylko wtedy będziemy je nosić z przyjemnością.

lifestylowy Administrator