Telefony

Iphone 6s – telefon dla każdego
2 years ago

Iphone 6s – telefon dla każdego

Iphone 6s nadal są jednym z popularniejszych modeli Iphone. Mimo że od jego oficjalnej premiery minęło już trochę czasu, model ten cieszy się niesłabnącą popularnością. Wielu fanów marki uznaje, że to jeden z ostatnich prawdziwych modeli Iphone.

Co sprawiło, że Iphone 6s gold cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem?

Przede wszystkim fakt, że mimo iż Iphone 6 i Iphone 6s nie dzieli zbyt duży okres czasu, Iphone 6s okazuje się od niego o niebo lepszy. Mowa tutaj między innymi o wydajności. Producenci podkreślają, że Iphone 6s ma o nawet 90% wyższą wydajność graficzną, niż jego poprzednik Iphone 6.
Nie bez znaczenia jest tu także aparat. Dzięki lepszej matrycy, użytkownicy bez problemu mogą wykonywać jaśniejsze oraz dokładniejsze zdjęcia, niżeli miało to miejsce w przypadku wcześniejszej wersji, czyli 6.

Dodatkowo na telefonach Iphone 6s w wersji gold już bez problemu można wykonywać live photo, czyli zdjęcia, które zapisują się w formie ruchowego obrazka, zatrzymanej chwili.
Na wielki plus tego telefonu z całą pewnością działa także jego rozmiar. Jest bardzo wygodny w użyciu i idealnie leży w dłoni. Pod tym względem nie różni się wcale od Iphone 6, który posiadał identyczny wygląd.

Wielu użytkowników marki Apple, stale pozostaje wiernymi Iphone 6s i nie planują w najbliższym czasie zmieniać modelu telefonu. Nic dziwnego. 6s łączy w sobie wszystko to, co zdecydowanie najważniejsze w telefonie komórkowym.

lifestylowy Administrator