Wnętrza

Jakie żarówki ozdobne wybrać?
Jakie żarówki ozdobne wybrać?
54 lata ago

Jakie żarówki ozdobne wybrać?

Wyposażenie wnętrza mieszkania i udekorowanie go tak, aby każdy domownik czuł się w nim komfortowo, nie jest łatwym zadaniem. Warto stawiać na te ponad czasowe dekoracje, które nie wyjdą z mody po jednym, dwóch sezonach – jest to niepotrzebne składowanie śmieci i bezsensowne nakręcanie konsumpcjonizmu. Warto pomyśleć nad takimi dekoracjami, które zawsze się obronią. Bardzo popularne teraz są wszelkie świetlne dekoracje: żarówki ozdobne, moduły LED, projektory gwiazd, lampy „lawowe”, które są bardzo vintage. Co wybrać do swojego domu?

Królestwo LEDów

W ostatnim czasie wszystko, co ledowe, stało się modne, szczególnie taśmy, które można przywiesić nad sufitem, dookoła swojego pokoju, na obramowaniu lustra czy też pod łóżkiem. Wystarczy jedno kliknięcie pilotem, a kolor zmienia się na czerwony, niebieski, żółty, biały, różowy, fioletowy, zielony. Jest to świetny dodatek do pokoju dziecka, nastolatka, ale też do sypialni czy salonu. Takie żarówki ozdobne (https://www.dutchhouse.pl/oswietlenie/akcesoria-do-lamp) nadadzą niepowtarzalny klimat mieszkaniu.

Kolejnym gadżetem, który opiera się na żarówkach ozdobnych, jest tak zwany projektor gwiazd. To urządzenie, które załamuje światło na wiele drobnych światełek. Osadzona w nim żarówka ozdobna kręci się, przez co mamy na ścianach i suficie prawdziwą, gwiezdną galaktykę. Oczywiście najlepiej prezentuje się to wieczorem, z wyłączonym lub przygaszonym światłem. Daje to cudowny, romantyczny klimat, świetny do oglądania filmów czy grania w gry planszowe.

Ceny ozdób świetlnych

Wbrew pozorom, ozdobienie domu światłem wcale nie jest drogie, a na dodatek każdy jest w stanie zrobić to samodzielnie. Taśmy ledowe to wydatek rzędu od 80 złotych do 150-200 złotych. Takie taśmy można przerwać w dowolnym momencie, wycinać i układać w kształty, a obsługa za pomocą pilota jest banalnie prosta, nawet dla dziecka. Projektory gwiazd znajdziemy w podobnych okolicach cenowych, co taśmy ledowe. Wystarczy podłączyć je do prądu, podstawka powinna zacząć się delikatnie obracać, a żarówka rozłamywać promienie świetlne na ścianach.

lifestylowy Administrator