Męskie zegarki

Szwajcarskie zegarki Atlantic Sealine
Szwajcarskie zegarki Atlantic Sealine
54 lata ago

Szwajcarskie zegarki Atlantic Sealine

Pomimo że zegarek znajdziemy w niemal każdym urządzeniu elektronicznych z telefonem komórkowym włącznie, naręczny zegarek jest najbardziej wygodnym czasomierzem, a przy tym stanowi nieodzowną część biżuterii.

Zegarki nadgarstkowe

Od momentu powstania zegarka nadgarstkowego, a właściwie od jego powszechnego użycia w czasie I wojny światowej, wiele firm zegarmistrzowskich wdrożyło do swojej dotychczasowej produkcji nowe wzory zegarków naręcznych w wydaniu męskim i kobiecym.

Od tamtego czasu, minęło już sporo lat, a zegarek tego typu wzbudza nieustające zainteresowane. Obecnie, nowoczesne modele zegarków oprócz odmierzania czasu, mają wbudowane stopery, datowniki, a nawet budziki, są podświetlane, a ich mechanizmy wspomaga w niektórych modelach bateria.

Atlantic Sealine – firma z tradycjami

Jedną z firm produkujących eleganckie zegarki naręczne jest szwajcarska firma Atlantic. Wyróżniającą się kolekcją firmy jest Atlantic Sealine o wyjątkowo pięknej linii tarczy, z niezwykle czytelnym cyferblatem. Mechanizm kwarcowy, zamknięty w stalowej lub stalowej pozłacanej kopercie wspomagany jest długo żywotną baterią. Tarczę zegarową przykrywa bardzo twarde szkło szafirowe, odporne na zarysowania i inne czynniki zewnętrzne. Zegarki posiadają bransoletki w kolorze koperty, bądź są zaopatrzone w skórzane, mocne paski z klamerkami.

Cyferblaty zegarków mają czytelne oznaczenia cyframi bądź odpowiednio wyraźnymi motywami zastępczymi. Każdy model posiada datownik, niektóre są bardziej rozbudowane, mają wbudowany stoper pozwalający na dokładny pomiar czasu.

Zegarki Atlantic Sealine to zegarki dla miłośników tradycji, ceniących sobie punktualność.

Oferta sprzedażowa: Atlantic Sealine tutaj

lifestylowy Administrator