Męskie zegarki

Zegarki Seiko
54 lata ago

Zegarki Seiko

Jak wiadomo, zegarek, to w obecnych czasach rzecz niezbędna, i pomimo że można je znaleźć w wielu urządzeniach elektronicznych, a także w smartfonach, zegarek zapinany na nadgarstku to niezastąpiony element ubioru eleganckiego mężczyzny czy kobiety.

Automatyczne zegarki Seiko

Spośród firm światowych zajmujących się produkcją zegarków można z pewnością wyróżnić japońską firmę Seiko, prowadzącą nieprzerwaną produkcję zegarków od 1913 roku.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom wprowadzanym w każdą nową linię, zegarki na rękę od firmy Seiko cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

Zegarki Seiko zostały wyposażone w funkcję chronografu – odmierzany przez nie czas jest niezwykle dokładny.

Charakterystyka zegarków Seiko

Modele zegarków naręcznych marki Seiko są w wydaniu damskim i męskim. Większość modeli to zegarki w wersji eleganckiej bądź biznesowej, ale również w bardzo popularnej wersji sportowej z wbudowanymi funkcjami takimi jak:

– chronograf,

– suwak logarytmiczny,

– datownik

– alarm.

Mechanizm zegarka umieszczony jest w kopercie wykonanej ze stali szlachetnej, niektóre modele są pozłacane, a cyferblat przykrywa szkło mineralne, wyjątkowo odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne i zarysowania. Tarcze zegarków są w różnych kolorach, a oznaczenia godzinowe są ukazane za pomocą cyfr lub ich zamienników. Niektóre modele są wodoszczelne i odporne na wstrząsy.

Zegarki Seiko posiadają bransoletki w kolorze koperty lub paski skórzane o wysokiej trwałości, każdy model jest zaopatrzony w datownik. Mechanizm zegarka jest automatyczny – nie wymaga nakręcania.

lifestylowy Administrator