Moda ślubna

Zaproszenia ślubne – czas na eko!
52 lata ago

Zaproszenia ślubne – czas na eko!

Czy należysz do grona tych szczęśliwców, którzy już za chwilę staną na ślubnym kobiercu? A może będziesz występować w roli świadka, druhny? Tak czy inaczej – ślubna gorączka dotknęła również Ciebie i aż w głowie się kręci od tych wszystkich koronek, świeczek, kwiatów, wstążeczek – bo przecież wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, by goście mogli latami wspominać: „Ach.. co to był za ślub!”.

Nim jednak przejdzie się do dekorowania sali, najpierw sen z powiek zabierają… zaproszenia! Przecież nie mogą być tradycyjne, banalne, bez efektu WOW! Dlatego też, ostatnimi czasy, zaproszenia ślubne eko są niezwykle popularne. Dlaczego? Ponieważ coraz większą wagę przywiązuje się do ekologicznego trybu życia a więc i rzeczy, i przedmiotów, które nas otaczają. A takie zaproszenia? Najczęściej są kolorowe i wykonane ze „świeżego materiału”, bo przecież jak to tak, z papieru eko?! A no właśnie tak! Takie zaproszenia są niezwykle ładne, a ręczne wykonanie sprawia, że każdy zachwyci się takim rustykalnym stylem.

Może się wydawać, że i tak to wiele dobrego do świata nie wniesie z ekologicznego punktu widzenia. Jednak nic bardziej mylnego! Przecież, gdyby każdy zamawiał takie zaproszenia eko – zmniejszyło by się zużycie drzew, energii, wody – może nie od razu ale z czasem na pewno sami poczulibyśmy się lepiej – nie tylko psychicznie! Bo czy wielkie rzeczy nie są efektem małych, niewinnych kroczków?

lifestylowy Administrator