Moda ślubna

Zielone sukienki na wesele – dlatego są tak popularne?
Zielone sukienki na wesele – dlatego są tak popularne?

zielone sukienki na wesele

52 lata ago

Zielone sukienki na wesele – dlatego są tak popularne?

Zielone sukienki na wesele cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej. Nie ma się temu co dziwić, bo prezentują się one w niezwykle atrakcyjny sposób. Ponadto, nadają się na wiele różnych okazji, nie tylko na przyjęcie weselne. Trzeba jednak wiedzieć, jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze kreacji w zielonym kolorze. Dzięki temu, uda się dokonać satysfakcjonującego zakupu. 

Dlaczego właśnie zielona sukienka?

Istnieje co najmniej kilka powodów, aby sięgnąć po zielone sukienki na wesele. Przede wszystkim należy mieć jednak świadomość tego, że kreacje weselne są dostępne w różnych odcieniach zieleni. Przy wyborze sukienki warto byłoby brać pod uwagę swój typ urody. Panie o oliwkowej karnacji bądź o skórze mocno opalonej, powinny zdecydować się na zakup kreacji w odcieniu jasnej, pastelowej zieleni. Posiadaczki jasnej skóry zdecydowanie lepiej będą prezentowały się w sukienkach w kolorze butelkowej zieleni. Ubrania tej barwy będą idealnym wyborem dla przedstawicielek płci pięknej o rudych bądź czerwonych włosach. 

Na jaki fason warto się zdecydować?

Każda przedstawicielka płci pięknej powinna zwrócić uwagę na odpowiedni fason sukienki. Na wesele idealnie sprawdzą się kreacje:

  • rozkloszowane
  • tiulowe
  • z rozcięciami

Przy wyborze fasonu warto brać pod uwagę nie tylko własne preferencje, ale również typ swojej sylwetki. Dobra sukienka to taka, która podkreśla atuty sylwetki oraz ukrywa jej drobne mankamenty. Ponadto, powinna być ona wygodna. W przeciwnym razie ciężko będzie dobrze bawić się podczas wesela. 

lifestylowy Administrator